Prošli vikend završio je šesti turnir u sklopu ovogodišnjeg natjecanja Trofej Dinamo. Ostala su još dva, posljednji „kvalifikacijski“ koji se od 30. kolovoza do 1. rujna igra u Dugavama i završni turnir na Šalati na koju će se kvalificirati šest najboljih seniorskih te po četiri najbolje ženske i veteranske ekipe.

Što se tiče putnika na Šalatu, u seniorskoj kategoriji matematički je sigurna jedino ekipa Dječji nogomet, a na „milimetar“ od plasmana su Poliklinika Ribnjak Autoškola Klindić i Meteora Futsal, koje samo teorija može izbaciti od nastupa pred više tisuća ljudi na kultnom zagrebačkom stadionu početkom rujna.

Vrlo blizu plasmana su također prošlogodišnji viceprvak Playbox Mr. Jack i odlična bjelovarska ekipa Domorad. Posljednja ekipa „iznad crte“ je Cvjetno Poliklinika Milojević, dok se Šalati nadaju bjelovarski Koestlin, kutinska Moslavina, brodski Peugeot Autoexpert GOMBR te zagrebački FPZG Futsal. Matematičke šanse za Šalatu ima pet ekipa koje su osvojile 8 bodova (Cvjetno Pinkdroids, Siscia, Olujni Bljesak, CB Li-la i AP Barišić).

Seniori

Dječji Nogomet 30 (10+8+8+4+0+0)
Poliklinika Ribnjak AŠ Klindić 26 (6+10+0+6+4+0)
Meteora Futsal 25 (13+2+4+0+6+0)
Domorad 23 (0+0+13+10+0+0)
Playbox Mr. Jack 23 (0+13+0+0+10+0)
Cvjetno Poliklinika Milojević 19 (0+6+0+0+13+0)
Koestlin 14 (0+0+10+4+0+0)
HNŠK Moslavina 13 (0+0+0+13+0+0)
Peugeot Autoexpert GOMBR 13 (0+0+0+0+0+13)
FPZG Futsal 12 (0+4+6+0+2)
Sportsko udruženje Drinić 10 (0+0+0+0+0+10)
Cvjetno Pinkdroids 8 (2+2+2+0+2+0)
Siscia 8 (8+0+0+0+0+0)
Olujni Bljesak 8 (0+0+0+8+0+0)
CB Li-La 8 (0+0+0+0+8+0)
AP Barišić 8 (0+0+0+0+0+8)
MNK Brod 6 (0+0+0+0+0+6)
Tiskara Dikopa 4 (0+4+0+0+0+0)
Krajiška – Zaštita Atest 4 (0+4+0+0+0+0)
Autoškola Signal (0+0+4+0+0+0)
Drvodjelac (0+0+4+0+0+0)
CB Lav Rizman MNK Grubišno Polje (0+0+4+0+0+0)
Jelena Trade 4 (0+4+0+0+0+0)
Vulkanizacija Mario 4 (4+0+0+0+0+0)
Nikšić Automobili Cvjećarnica Lampaš 4 (4+0+0+0+0+0)
Siščani i Petrinjci BBB 4 (4+0+0+0+0+0)
Džakulini Hobosi 4 (4+0+0+0+0+0)
Moslavci 4 (0+0+0+4+0+0)
CB Barba Frizerski salon Mirela 4 (0+0+0+4+0+0)
Drijen d.o.o. Silvija 4 (0+0+0+0+4+0)
X-Team 4 (0+0+0+0+4+0)
Autostaklo Servis Smolar 4 (0+0+0+0+4+0)
SB86 Percom 4 (0+0+0+0+0+4)
SB86 4 (0+0+0+0+0+4)
TIPICO 4 (0+0+0+0+0+4)
AGROBIT Smokvin list (0+0+0+0+0+4)
Megaton 2 (0+2+0+0+0+0)
Promotionplay 2 (0+2+0+0+0+0)
Niskogradnja Veverec 2 (0+2+0+0+0+0)
Prijatelji 2 (2+0+0+0+0+0)
HNŠK Moslavina 2 (2+0+0+0+0+0)
Hotel Sport Ivanić 2 (2+0+0+0+0+0)
Budi Ponosan Securitas 2 (0+0+2+0+0+0)
OPG Vidojević 2 (0+0+2+0+0+0)
CB Marijan 2 (0+0+2+0+0+0)
Dubrava 2 (0+0+2+0+0+0)
Vigner i Ekipa 2 (0+0+2+0+0+0)
Sidonija Usluge 2 (0+0+0+2+0+0)
NK Vatrogassac Husain 2 (0+0+0+2+0+0)
NK Dinamo Krč 2 (0+0+0+2+0+0)
CB Moja Golubica 2 (0+0+0+2+0+0)
CB Blizanci 2 (0+0+0+0+2+0)
Tami Ing 2 (0+0+0+0+2+0)
Rukometni klub Slavonski Brod (0+0+0+0+0+2)
dNA Stric 2 (0+0+0+0+0+2)
Zlatarnica i srebrnarnica Luka (0+0+0+0+0+2)
AC Bilić (0+0+0+0+0+2)

Žene

Što se tiče djevojaka, one su, nažalost, podbacile s prijavama. Na TD Bjelovar je broj ekipa s početnih pet pao na dva te se odustalo od turnira, dok ih je u Kutini s početnih pet palo na tri te su sve tri ekipe trenutno „na Šalati“. Nadamo se da će se na Dugavama prijaviti veći broj ekipa, pogotovo svaka jer svaka koja se prijavi ima šansu izboriti završnicu!

NK Dinamo Osekovo 9
Zagreb 041 6
Cure za 5 4

Veterani

Veterana je pak najviše bilo na TD Črnomercu koji se igra u spomen na Matu Čuljka. Ovjde je situacija jako zanimljiva jer je razlika između 1. i 8. ekipe svega sedam bodova, a sve ekipe koje su sudjelovale na dosadašnjem natjecanju, kao i one koje će zaigrati tek u Dugavama imaju šansu izboriti Šalatu.

CB Mellis Ožujsko 13 (0+13+0)
Megaton Music 10 (0+10+0)
Vulkanizacija Mario 9 (9+0+0)
Peugeot Autoexpert 9 (0+0+9)
CB Lula Ožujsko 8 (0+8+0)
Nikšić Automobili Cvjećarnica Lampaš 6 (6+0+0)
Restoran Oroz 6 (0+0+6)
Cvjetno Poliklinika Milojević 6 (0+6+0)
Apartmani Varjačić 4 (0+4+0)
Promotionplay 4 (0+4+0)
Jelenovac 4 (0+4+0)
Gladne Oči 4 (0+4+0)
Drvoštit Petrinja 4 (4+0+0)
CB Stars 4 (0+0+4)
Šercerova 2 (0+2+0)
Krajiška 2 (0+2+0)
Glembay 2 (0+2+0)
Dental Centar Grzela 2 (0+2+0)

Ljestvica strijelaca

Seniori

Što se ljestvice strijelaca tiče kod seniora kolonu predvodi Marko Korečić koji je na prvom turniru u Petrinji zabio čak 16 pogodaka, no „za vratom“ mu pušu Josip Ištuk, Ante Pavličević, Vedran Matišević i Matej Herent….

Marko Korečić (Vulkanizacija Mario i HNŠK Moslavina) 16
Josip Ištuk (Dječji Nogomet) 14
Ante Pavličević (Domorad) 14
Vedran Matošević (Cvjetno Poliklinika Milojević) 14
Matej Herent (Domorad) 13
Ivan Šulentić (Playbox i AK Sveučilište FPZG Futsal) 11
Dominik Drmić (Playbox Mr. Jack) 9
Dominik Cvišić (Dječji nogomet) 9
Franjo Jaković (Koestlin) 9
Vito Gagulić (Playbox) 9
Fran Vukelić (Meteora Futsal) 8
Željko Petrović (Cvjetno Poliklinika Milojević) 8
Matija Rajh (Playbox Mr. Jack) 8
Dragan Verić (Sportsko društvo Drinić) 7
Jakov Grcić (Cvjetno poliklinika Milojević) 7
Hrvoje Žuvela (Poliklinika Ribnjak – AŠ Klindić) 7
Marko Pavičić (Auto Klub Sveučilište FPZG Futsal) 7
Martin Buzuk (Drvodjelac) 6
Luka Perić (HNŠK Moslavina) 6
Boris Kajić (Vulkanizacija Mario) 6
Ivan Penava (Cvjetno Poliklinika Milojević) 6
Mirko Rogošić ( Poliklinika Ribnjak – AŠ Klindić ) 6
Ivan Borna Jelić Balta (CB Marijan i Domorad) 6
Franjo Matković (Vulkanizacija Mario, PK Ribnjak – AŠ Klindić, HNŠK Moslavina) 6
Matija Tolić (Dječji Nogomet) 6
Tomislav Degač (Dječji nogomet) 6
Filip Novak (Meteora Futsal) 6
Ivan Herceg (Poliklinika Ribnjak – AŠ Klindić) 5
Josip Brkić (Meteora Futsal) 5
Dino Bundavica (AP Barišić) 5
Leon Papić (Džakulini Hobosi) 5
David Marjanović (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 5
Antonio Sekulić (Meteora Futsal i APP Barišić) 5
Ivan Cerjak (Vulkanizacija Mario i HNŠK Moslavina) 5
Jure Bogdanović (MNK Brod 035) 4
Antun Grozdek (Dječji nogomet) 4
Nikola Cindrić (MNK Brod 035) 4
Patrik Mijić (Sportsko udruženje Drinić) 4
Josip Kozić (Domorad) 4
Emil Hamzagić (Siscia) 4
Mihovil Prgomet (Cvjetno Poliklinika Milojević) 4
Sadat Ziberi (Jelena Trade) 4
Tino Čirjak (Caffe bar Li-la) 4
Ante Lovrić (Olujni Bljesak) 4
Ivica Majić (HNŠK Moslavina) 4
Antonio Coha (Koestlin) 4
Ivan Tvrtko Pajalić (Poliklinika Ribnjak – AŠ Klindić) 4
Marino Jedvaj (Meteora Futsal i Olujni Blejsak) 4
Mario Crnčević (Poliklinika Ribnjak-AŠ Klindić) 4
Dragan Vaclavek (Domorad) 4
Bruno Jakovljević (Meteora Futsal) 4
Mirza Mesić (Cvjetno Pinkdroids) 4
Mislav Pervan (Auto Klub Sveučilište FPZG Futsal) 4
Ivan Lovrić (Cvjetno Poliklinika Milojević i Vulkanizacija Mario) 4
Kristijan Postružin (Poliklinika Ribnjak Autoškola Klindić) 4
Dario Cvrtila (Moslavci i HNŠK Moslavina) 4
Bruno Devčić (Meteora Futsal) 4
Josip Grubeša (Poliklinika Ribnjak-AŠ Klindić i Jelena Trade) 3
Petar Ježić (CB Li-la) 3
Alberto Sinani (X – Team) 3
Marko Blekić (Peugeot Autoexpert – GOMBR) 3
Josip Zirdum (TIPICO) 3
Kristijan Vrbanac (Prijatelji) 3
Matej Prepelec (Držakulini Hobosi) 3
Davor Kanjuh (Cvjetno Poliklinika Milojević) 3
Mislav Salopek (Siščani i Petrinjci BBB) 3
Dominik Brletić (Meteora Futsal) 3
Vedran Škorić (Cvjetno Pinkdroids) 3
Danko Tomašek (CB Lav Rizman MNK Grubišno Polje) 3
Filip Kliček (Vigner i Ekipa) 3
Tomislav Kolar (Domorad) 3
Luka Miloloža (FPZG Futsal) 3
Mateo Duvnjak (Moslavci) 3
Robert Radić (CB Barba Frizerski salon Mirela) 3
Mateo Mužar (Cvjetno Poliklinika Milojević i AK Sveučilište FPZG Futsal) 3
Siniša Đipalo (OPG Vidojević i Koestlin) 3
Ivan Glavurdić (HNŠK Moslavina i Moslavci) 3
Bruno Lovreković (Poliklinika Ribnjak – AŠ Klindić, CB Marijan i Meteora Futsal) 3
Tihomir Novak (HNŠK Moslavina) 2
Vitomir Novak (HNŠK Moslavina) 2
Josip Šenija (Moslavci) 2
Eugen Gudek (CB Li-la) 2
Matija Ivanić (X-Team) 2
Kristian Čekol (Playbox Mr. Jack) 2
Goran Jurić (APP Barišić) 2
Luka Dubac (MNK Brod 035) 2
Ivan Rašić (Rukometni klub Brod) 2
Arijan Ačkar (Meteora Futsal) 2
Toni Klarić (Dubrava) 2
Filip Gajšak (Krajiška) 2
Dragan Sremac (Sportsko udruženje Drinić) 2
Matej Sivrić (SB86-Percom) 2
Miljenko Petričević (Sidonija Usluge) 2
Sandro Škurla (NK Vatrogasac Husain) 2
Filip Škarica (CB Moja Golubica) 2
Bruno Vlajsović (Moslavci i HNŠK Moslavina) 3
Luka Lončarević (Olujni Bljesak) 2
Ivan Strgar (NK Dinamo Krč) 2
Nebojša Popović (SB86 – Percom) 2
Nikola Kruljac (TIPICO) 2
Ivan Ivanagić (Sportsko udruženje Drinić) 2
Dalibor Jukić (Peugeot Autoexpert – GOMBR) 2
Robert Duspara (MNK Brod 035) 2
Kristijan Grbeša (Cvjetno Poliklinika Milojević) 2
Matej Ćosić (Tiskara Dikopa) 2
Vučak (Koestlin) 2
Marin Kušan (Prijatelji) 2
Mislav Krišto (Dječji nogomet) 2
Egzon Zogaj (Dječji nogomet) 2
Hrvoje Mesar (CB Lav Rizman MNK Grubišno Polje ) 2
Ante Vicić (CV Lav Rizman MNK Grubišno Polje) 2
Marko Andrić (Poliklinika Ribnjak Autoškola Klindić) 2
Filip Kopun (Autostaklo Servis Smolar) 2
Ivan Cvitanović (Autotsaklo Servis Smolar) 2
Robert Grbić (Caffe bar Li-la) 2
Alen Lovreković (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 2
Luka Kožić (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 2
Antonio Ćosić (Džakulini Hobosi) 2
Matej Mioković (Siščani i Petrinjci BBB) 2
Ivan Begović (Domorad) 2
Ivan Orač (Domorad) 2
Blaž Komljenović (Meteora Futsal) 2
Vinko Pušić (Domorad) 1
Benjamin Takač (CB Lav Rizman MNK Grubišno Polje ) 1
Dominik Bahun (CB Lav Rizman MNK Grubišno Polje ) 1
Alen Grafina (CB Lav Rizman MNK Grubišno Polje) 1
Josip Nižić (SB86-Percom) 1
Dragoslav Vučić (Sportsko udruženje Drinić) 1
Dražen Lončarić (AGROBIT Smokvin list) 1
Slaven Barišić (SB86) 1
Josip Orešković (SB86) 1
Danijel Martić (SB86) 1
Mario Bačić (Zlatarnica i srebrnarica Luka) 1
Toni Sedlo (Zlatarnica i srebrnarica Luka) 1
Domagoj Ćuk (Peugeot Autoexpert – GOMBR) 1
Denis Šimašek (Peugeot Autoexpert – GOMBR) 1
Josip Mijić (Peugeot Autoexpert – GOMBR) 1
Marijan Marinović (Peugeot Autoexpert – GOMBR) 1
Mario Ergotić (SB86) 1
Lovro Cigler (Meteora Futsal) 1
Nebojša Radosavac (Sportsko udruženje Drinić) 1
Vilson Mučaj (Zlatarnica i Srebrnarica Luka) 1
Bruno Katanić (Rukometni klub Brod) 1
Josip Sušić (MNK Brod 035) 1
David Horvat (AGROBIT Smokvin list) 1
Tomislav Glavačević (MNK Brod 035) 1
Ivan Prskalo (AGROBIT Smokvin list) 1
Luka Janković (MNK Brod 035) 1
Robert Stahović (AGROBIT Smokvin list) 1
Mihael Tomić (DNA Stric) 1
Matej Jović (DNA Stric) 1
Tomislav Kraljik (DNA Stric) 1
Ognjen Blagojević (Sportsko udruženje Drinić) 1
Tomislav Paradinović (DNA Stric) 1
Anto Gudelj (APP Barišić) 1
Hrvoje Pleša (AC Bilić – CB Dolcevita)
Slaven Kubaša (DNA Stric) 1
Hrvoje Mišić (SB86-Percom) 1
Fabijan Lazarić (AC Bilić – CB Dolcevita) 1
Lovro Kudlek (Siščani i Petrinjci BBB) 1
Andrej Velić (Siščani i Petrinjci BBB) 1
Branimir Rožanković (Siščani i Petrinjci BBB) 1
Tomislav Lulić (Siščani i Petrinjci BBB) 1
Tomislav Pleić (Domorad) 1
Draćen Turina (NK Dinamo Krč) 1
Tomislav Gača (CB Moja Golubica) 1
Vedran Cvitković (Olujni Bljesak) 1
Matej Horvat (Jelena Trade) 1
Marko Tomić (Jelena Trade) 1
Kristijan Šoštar (Meteora Futsal) 1
Goran Mihovljanec (Niskogradnja Veverec) 1
Fran Petek (Krajiška) 1
Marko Ruljančić (Krajiška) 1
Filip Bojić (Krajiška) 1
Marko Vuković (Meteora Futsal) 1
Mario Slepčević (Cvjetno Pinkdroids) 1
Vanja Hršak (Cvjetno Pinkdroids) 1
Martin Elblinger (Prijatelji) 1
Haber (Hotel Sport Ivanić) 1
Marinić (Hotel Sport Ivanić) 1
Režabek (Hotel Sport Ivanić) 1
Karlo Oberan (HNŠK Moslavina) 1
Boris Baniček (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 1
Josip Balen (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 1
Dejan Brodarac (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 1
Sven Dolovčak (Džakulini Hobosi) 1
Marko Jurić (Džakulini Hobosi) 1
Vigor Klaić (FPZG) 1
Daniel Matko (FPZG) 1
David Kos (Tiskara Dikopa) 1
Rikardo Malbašić (Siscia) 1
Željko Ostrman (Olujni Bljesak) 1
Josip Baraba (Poliklinika Ribnjak – AŠ Klindić) 1
Renato Katalenić (Megaton) 1
Krešimir Grloci (Megaton) 1
Ivan Slekovac (Olujni Bljesak) 1
Alen Lukes (NK Vatrogasac Husain) 1
Matija Fuček (NK Vatrogasac Husain) 1
Luka Barešić (OPG Vidojević) 1
Joakim Kristić (CB Marijan) 1
Lucian Radmilović (Vigner i Ekipa) 1
Patrik Megerle (Vigner i Ekipa) 1
Luka Mikšec (Drvodjelac) 1
Luka Marušić (Drvodjelac) 1
Karlo Matić (Vigner i Ekipa) 1
Nikola Glasnović (Dubrava) 1
Marko Smoljo (Dubrava) 1
Stjepan Petrović (HNŠK Moslavina) 1
Josip Jandrić (HNŠK Moslavina) 1
Marko Borić (NK Dinamo Krč) 1
Ivan Starčević (Olujni Bljesak) 1
Đani Miško (CB Barba Frizerski salon Mirela) 1
Hrvoje Gelo (CB Barba Frizerski salon Mirela) 1
Domagoj Durlen (Poliklinika Ribnjak – AŠ Klindić) 1
Hrvoje Penava (Cvjetno Poliklinika Milojević) 1
Leo Jakopec (Promotionplay) 1
Karlo Kasabašić (Playbox Mr. Jack) 1
Ivan Liović (Cvjetno Pinkdroids) 1
Hrvoje Trupac (Autoškola Signal) 1
Davor Cvjetković (Koestlin) 1
Josip Mašić (Koestlin) 1
Daniel Cvrtila (Sidonija Usluge) 1
Blaženko Klarić (Budi Ponosan Securitas) 1
Bruno Popović (CB Marijan) 1
Kuprešak (Autoškola Signal) 1
Hrvoje Zdelar (Domorad) 1
Hrvoje Ivić (Cvjetno Pinkdroids) 1
Ivan Žnidarec (Cvjetno Pinkdroids) 1
Valentino Vrabec (Drijen d.o.o. -To Silvija)1
Muhamed Alghoul (Poliklinika Ribnjak AŠ Klindić) 1
Filip Pezelj (Poliklinika Ribnjak AŠ Klindić) 1
Mario Medved (Autostaklo Servis Smolar) 1
Marko Medved (Autostaklo Servis Smolar) 1
Ivan Babić (Autostaklo Servis Smolar) 1
Krunoslav Čukelj (Autostaklo Servis Smolar) 1
Damir Azizi (Autostaklo Servis Smolar) 1
Mislav Jurendić (X-Team) 1
Filip Vojnović (Caffe bar Li-la) 1
Josip Brekalo (CB Blizanci) 1
Filip Milošević (CB Blizanci) 1
Martin Busija (Tami ING) 1
Ivan Majić (Cvjetno Poliklinika Milojević) 1
Filip Kos (Tami ING) 1
Karlo Štefanović (X-Team) 1
Ante Kuljiš (X-Team) 1
Dario Šestić (Caffe bar Li-la) 1
Patrik Salomon (CB Blizanci) 1
Luka Gorše (Playbox Mr. Jack) 1
Bruno Alilović (Drijen d.o.o. – To Silvija) 1

Autogolovi

Fran Vukelić (Meteora Futsal) 1
Marko Vuković (Meteora Futsal) 1
Marin Nikolić (OPG Vidojević) 1
Mateo Mužar (Auto Klub Sveučilište FPZG Futsal) 1
Luka Mikšec (Drvodjelac) 1
Antonio Coha (Koestlin) 1
Dominik Cvišić (Dječji nogomet) 1
Matija Tolić (Dječji nogomet) 1
Branimir Gotšlih (CB Moja Golubica) 1
Sven Leško (NK Dinamo Krč) 1
Ivan Starčević (Olujni Bljesak) 1
Ivica Majić (HNŠK Moslavina) 1
edran Matošević (Cvjetno Poliklinika Milojević) 1
Bruno Jakovljević (Meteora Futsal) 1

Žene

Kod žena situacija je jednostavna budući da su cure odigrale samo jedan turnir…

Lorena Turas (NK Dinamo Osekovo) 3
Jelena Sučić (NK Dinamo Osekovo) 3
Dora Miklić (Cure za 5) 2
Sara Kolić (NK Dinamo Osekovo) 1
Jana Vuksan (NK Dinamo Osekovo) 1
Kristina Martić (Zagreb 041) 1
Bonita Jurec (Zagreb 041) 1
Magdalena Oršić (Zagreb 041) 1
Aleksandra Kuridža (Cure za 5) 1
Jelena Karanović (Cure za 5) 1

Autogolovi

Aleksandra Kurida (Cure za 5) 1

Veterani

Tomislav Topalović (Peugeot Autoexpert) 4
Rajko Vidović (Gladne Oči) 4
Alan Klakočer (Promotionplay) 3
Mate Dragičević (Jelenovac) 3
Ivan Plavinić (Cvjetno Poliklinika Milojević) 3
Josip Preučil (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 2
Josip Balen (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 2
Boris Kajić (Vulkanizacija Mario) 2
Antonio Hrnčević (Vulkanizacija Mario) 2
Ivan Višnić (Promotionplay) 2
Hrvoje Petriško (CB Mellis Ožujsko) 2
Damir Kraljević (Glembay) 2
Goran Zubić (Apartmani Varjačić) 2
Dragutin Dlesk (Apartmani Varjačić) 2
Robert Grinvold (Krajiška) 2
Ante Kruljac (Peugeot Autoexpert) 2
Darko Lončar (CB Stars) 2
Mirko Kruljac (Peugeot Autoexpert) 1
Slavko Kruljac (Peugeot Autoexpert) 1
Dražen Ivezić (Peugeot Autoexpert) 1
Davor Tomatić (CB Stars) 1
Mario Matić (CB Stars) 1
Ante Krištof (Restoran Oroz) 1
Mario Ravlić (Restoran Oroz) 1
Tomislav Kulundžić (Restoran Oroz) 1
Ivan Jerković (Restoran Oroz) 1
Mario Medarić (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 1
Alen Čabraja (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 1
Viktor Špičić (Nikšić Automobili-Cvjećarnica Lampaš) 1
Miljenko Kunštek (Apartmani Varjačić) 1
Pero Đurđević (Apartmani Varjačić) 1
Goran Družinec (Apartmani Varjačić) 1
Ivo Orešković (CB Mellis Ožujsko) 1
Željko Zajec (CB Mellis Ožujsko) 1
Boris Konjević (Šercerova) 1
Krešimir Radišić (Šercerova) 1
Mario Čižmek (Šercerova) 1
Dražen Bukovac (Jelenovac) 1
Alan Bjelić (Šercerova) 1
Ivica Šekrst (Megaton Music) 1
Marko Tolj (Caffe bar Lula Ožujsko) 1
Stipe Markioli (Krajiška) 1
Igor Šorgić (Krajiška) 1
Kruno Ilić (Cvjetno Poliklinika Milojević) 1
Jadranko Adrijan Beljko (Cvjetno Poliklinika Milojević) 1
Josip Vajdoher (Cvjetno Poliklinika Milojević) 1
Hrvoje Penava (Cvjetno Poliklinika MIlokević) 1
Franjo Leši (Megaton Music) 1
Ivan Piškor (CB Mellis Ožujsko) 1
Adriano Kovačević (Megaton Music) 1
Ivan Đulvat (Cvjetno Poliklinika Milojević) 1
Edin Hukanović (Megaton Music) 1

Autogolovi

Danijel Končevski (Krajiška) 1
Adriano Kovačević (Megaton Music) 1
Ivan Drenski (CB Lula Ožujsko) 1
Ivan Jerković (Restoran Oroz) 1